Odwodnienia liniowe

NASZE ODWODNIENIA WYKONUJEMY SZYBKO, TANIO I PROFESJONALNIE!

Trochę o nas…

Zajmujemy się produkcją odwodnień liniowych ze stali kwasoodpornej dla przemysłu spożywczego, chemicznego, farmaceutycznego oraz wszelkiego typu pomieszczeń, gdzie niezbędne jest profesjonalne odprowadzenie wody.

Oferujemy produkty wysokiej jakości w korzystnych cenach.

Na życzenie klienta wykonujemy także usługę kompleksową polegającą na wyprodukowaniu odwodnienia wraz z transportem i montażem.

OFERUJEMY

W naszej ofercie znajdują się systemy odwodnień liniowych o różnych szerokościach odpływu w zależności od zapotrzebowania na odbiór wody z pomieszczenia. Ponadto wydzieliliśmy trzy kategorie produktów: ECONOMY, STANDARD i PREMIUM, które różnią się między sobą wytrzymałością pokrywy na nacisk.

W zależności od wymagań klienta wykonujemy odwodnienia ze stali kwasoodpornej klasy AISI 304 lub AISI 316.

Dodatkowym atutem jest również możliwość zamówienia usługi kompleksowej polegającej na wykonaniu odwodnienia wraz z transportem i montażem. W tym przypadku zajmujemy się zamówieniem od początku do końca bez angażowania czasu klienta.

Nasze odwodnienia oferujemy w bardzo konkurencyjnych cenach zapewniając jednocześnie najwyższą jakość produktów. W celu uzyskania oferty prosimy o kontakt mailowy bądź telefoniczny.

ECONOMY – pokrywa kwasoodporna o grubości 6mm

STANDARD – pokrywa kwasoodporna o grubości 8mm

PREMIUM – pokrywa kwasoodporna o grubości 10mm


Zdjęcia z realizacji kompleksowej usługi (PRODUKCJA+TRANSPORT+MONTAŻ)

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!

TELEFON KONTAKTOWY: 691-860-203

E-MAIL: orbud.info@wp.pl

Najnowsze wpisy